X3:TC Mody

Moderator: DJ Die

Post Reply
sutech5
Posts: 9
Joined: Fri, 26. Aug 11, 14:57
x3ap

X3:TC Mody

Post by sutech5 » Tue, 20. Dec 11, 10:07

Ahoj, rad bych se zeptal co prave hrajete za mod a proc?
Nejaky z tech velkych jako Xtended, Time of the truth, New horizons atd.
nebo si spis poberete skripty a udelate si svuj gulas podle toho co se vam libi?
Tak nejak nevim co hrat chtel bych neco s agresivni ai a valky ras ikdyz vetsinou hraju obchodnika :D
My eng. is basic so sorry :-/

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 20. Dec 11, 12:06

Xtended pro TC je uplne jine nez pro X3R. uplne prekope nazvy a umisteni sektoru + jine veci.
takova perlicka: po odehrani 200 hodin porad nemuzu do sektoru, natoz obchodovat s paranidy.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 20. Dec 11, 13:09

No když X3TC ale velký to jooo :)

z "běžných" modů nic, jen

X-Tra [MOD] X-Tra Ship/Station Pack - [V1.94 Available 3/9/2011]

vím, že po nainstalování ho lze používat i s jinými mody (což běžný není)
ale přidá to vážně hafo lodí, upravuje stanice, loděnice a ruzné továrny a co je pro zastánce tarranské technologie super, že to upraví i Valhalu, takže holka pak prolítne branou bezprolému (tedy z M0 padne na M2) :).

Do něklika lodí to přidá možnost dokování stihačů, v několika M7 místo jednoho mužeš dokovat se dvěma stíhači

Vítkou zas je, že se otevřeou zbraně, které nikde nejdou sehnat, + bohužel dvě lodě :( Kentaur ochránce a Drak ochránce, které koupit na loděnicích také nejdou, jinak super, super, a ještě jednou super.

Vřele doporučuji...

Tohel je prostě mod, který je pro mne základem ;)
funguje pro X3R i X3T v X2 nevím :( nevalí mechanika abych zjistil :D

sutech5
Posts: 9
Joined: Fri, 26. Aug 11, 14:57
x3ap

Post by sutech5 » Tue, 20. Dec 11, 14:28

Co mate vsichni proti TC?? a chcu poradne argumenty ne ze tam jiny interface :D ja zacal hra X s TC takze nic moc nevim o predeslych dilech ikdyz mam R koupene ale nejak sem ho moc nehral...
My eng. is basic so sorry :-/

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 20. Dec 11, 15:52

OT: :?: jsem moc teď nepobral :D kdo co píše proti X3T ?

napsal jsi "co hrajte za mod a proč"

což jsi odpověď dostal :)

napsal jsi "nějaký ten velký"

tak vzhledem k upravě spousty lodí, spousty stanic si myslím že mezi ty vleké patří.

Třebas já nejsem zastáncem, pul hodiny přemýšlením nebo googlováním otom, co to vubec NPC chce, takže jiné mody nevyhledávám. Jinými slovy, vyhledávám jen ty, které jsou česky.

btw. od kdy jsou ""všichni" jen dva lidi ? :D:D

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 20. Dec 11, 17:08

sutech5 wrote:Co mate vsichni proti TC?? a chcu poradne argumenty ne ze tam jiny interface :D ja zacal hra X s TC takze nic moc nevim o predeslych dilech ikdyz mam R koupene ale nejak sem ho moc nehral...
ja nepsal, ze jsem proti XTended, jen ze oproti X3R, kde to vyuzilo puvodni hru a jen upravilo popripade dodalo nejake novinky, tak TC to uplne zmeni.

sutech5
Posts: 9
Joined: Fri, 26. Aug 11, 14:57
x3ap

Post by sutech5 » Tue, 20. Dec 11, 20:37

Ja tam ty velke mody psal jako priklady :) treba ten xtended sem moc nehral nevic sem hral time of truth...
Tak vseobecne mi prislo ze lidi neco proti TC maji oproti reunionu ktery kazdy nejak moc resi :D
mozna jsem to spatne pochopil omlouvam se :)
ja se prave snazim zistit neco noveho co bych vyzkousel :)
My eng. is basic so sorry :-/

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 20. Dec 11, 20:49

Strává se :D
ode mně tam mod máš, je to fakt fajnko.

Ono všeobecně možná lidi něco proti X3T maj, protože najednu stranu to už není ono.
Už tam není Julian Brennan (tedy v Terranyský misi jo, ale zcela bez vzájemné interakce) Kdyby nebylo pár věcí v X3T navíc oprti X3R tak bych sám zustal u X3R už i proto že nepohopitelně má na noutu o sposutu FPS navíc.

Ikdyž...

bez použití X-tra packu si lítám na 40 FPS s použitím jsem rád za 20 takže je jasné že vleké bitky (což já rád) jsou přímo slideshow

na obhajobu zase ale :D
každý nadává na Centrálu PTNI že se jim laguje, jo divný, bez packu 12 FPS s packem běží na 23 FPS

btw. že já vůl nepujčil nouta... se škubat při hraní...

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 20. Dec 11, 20:50

jen tak mezi nama, myslim si, ze Reunion byl lepsi
hral se mi lepe

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 20. Dec 11, 21:03

jo jo stím taky souhlasím, X2 X3 jsou osobitější k hráči (jao člověku) proto se i hrají líp, hráč má "pevnou" identitu, takže se snaží aby avatar vypadal ve světě X líp. u X3T už nic "pevně" dané není, zas ale má víc možností (beru v základu) navíc i ta hratelnost no.

BTW.
Spoiler
Show
Jestli mi ještě někdo napíše (2) zprávu abych si hru zaregistroval, tak ho zastřelím.
Tohle je muj druhý/třetí učet na foru, první jel na Hawayi trochu se nacpat ovocem, takže než další doporučující zpráva, zkuste zaregistrovat vaše hry podruhé. Ha ono to nepujde, že...

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 20. Dec 11, 21:46

TTenk wrote:jo jo stím taky souhlasím, X2 X3 jsou osobitější k hráči (jao člověku) proto se i hrají líp, hráč má "pevnou" identitu, takže se snaží aby avatar vypadal ve světě X líp. u X3T už nic "pevně" dané není, zas ale má víc možností (beru v základu) navíc i ta hratelnost no.

BTW.
Spoiler
Show
Jestli mi ještě někdo napíše (2) zprávu abych si hru zaregistroval, tak ho zastřelím.
Tohle je muj druhý/třetí učet na foru, první jel na Hawayi trochu se nacpat ovocem, takže než další doporučující zpráva, zkuste zaregistrovat vaše hry podruhé. Ha ono to nepujde, že...
ja mnel podobny problem, mne to na stary ucet prestalo poustet, a to jsem mnel dobre heslo i nick, nastesti mam jak cz, tak eng verzy, tak jsem zaregistroval tu druhou taky

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 20. Dec 11, 22:33

OT:
asi chápu kam sutech5 míří (ikdyž mi dneska vubec nic nedochází :D)
v rámci české části fora by nebylo do věci udělat přehled nejkvalitnějších modů ideálně pro X2, X3R a X3T proto i ty drobné popisky modu (jako recenze) aby to bylo všechno na jednom místě, jak prostávající uživatele fora tak i pro nově příchozí.

nebo se pletu ;)

sutech5
Posts: 9
Joined: Fri, 26. Aug 11, 14:57
x3ap

Post by sutech5 » Tue, 20. Dec 11, 23:03

Jo to by nebylo spatne nejaky dobry web s clanky o modech plus uzivatelske recenze a nazory napr http://mmogames.cz/ u hry je recenze, pak nejake recenze hracu, komenty, hodnoceni atd... fakt promyslene udelane ale pochybuju ze by se nekomu chtelo neco takoveho delat :D
kazdopadne jsme cim dal vic OT :D a pridam jen to ze sem nahral reunion a zitra stahnu nejaky modik :P
Edit: hlavne me stve ze neni ani u Eng poradny popis co mod dela popr. dela tak malo ze si clovek nevsimne :D:D
My eng. is basic so sorry :-/

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 20. Dec 11, 23:45

OT

já myslím, že nejen tu v české části se dostalo tolik témat do OT "modu", že už při čtení to chce toleranci. A nejsme jediní, když kouknu do polského nebo anglického fora, je tam toho více než témat, ktaré se drží "zadání" chce to benevolenci no.

navíc zas tak mimo nejsme, jelikož se o modech pro X3T případně X3R bavíme, ikdyž jen nahraně.

Web ohledně modu... no v dnešní době spíš nějaký generátor (zdarma, a skoro bez práce) přiznám se, že bych do toho i šel. Kdyby plnohodnotný web (pár hostingů do určité velikosti zdarma je) jednalo by se pak o dost práce, z amě bych do toho šel asi taky, ikdyž poslední web, který jsem pomáhal tvořit dopadl krachem (nezaplacená zakázka, týdny času v tahu (autorská práva apod.) a bylo to tak dávno, že z html kodů si pamatuju tak možná napsání hlavičky webu :D

plynak by mohl říct kolik má cca času (snad mě nazabije) když sem dám odkaz asi nejpřehlednějšího fora které jsem za dobu pusobení (několika let) na internetu navštěvoval jen nevím právě, jak je to dělené tu v administraci, ale myslím, že je to přeheldný opravdu hodně.

Chce to ale dost času a lidí (už jen kvuli "recenzím") na mody, stahovat mod po modu abych zjistil, že mod pro mě není je zbytečný, proto jsem ten X pack pojal, jak jsem ho pojal. Ale určo by to ocenilo dost lidí...

j16k10
Posts: 2
Joined: Fri, 12. Mar 10, 11:50
x3tc

Post by j16k10 » Tue, 3. Dec 13, 15:47

tak to já nedám dopustit na nov holizot xeon dobli are vytezi holizont

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”