X3AP - Space Fly - jak na ně - vyřešeno

Moderator: DJ Die

Post Reply
headvay
Posts: 18
Joined: Thu, 25. Aug 11, 20:41
x4

X3AP - Space Fly - jak na ně - vyřešeno

Post by headvay » Tue, 15. Oct 13, 12:18

Zdravím.

Jsem tu zas s prekérním dotazem. Jak mám najít vesmírné mouchy? ...

Mám zakoupen a nainstalován sběrač, brýle a IonDisruptor.

Prolétal jsem křížem krážem všechny sektory s asteroidy obsahujícími Nvidium a nic. Pokouším se je prolétávat pravidelně cca jednou za hodinu, ale po 3 dnech hraní jsem nenarazil ani na jedinou Mouchu.

Tyto mouchy potřebuji k dovršení úkolu (konkrétně 10 much). Proto jsem začal zvedat repku u pirátů a pokouším se je nakoupit alespoň u nich, ale nikdo nemá ani vajíčko. Teď se ještě pokouším je někde směnit, ale taky nic.

Takže budu vděčný za jakoukoli radu.
Last edited by headvay on Tue, 22. Oct 13, 13:37, edited 1 time in total.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 16. Oct 13, 05:30

mouchy byvaji v sektorech splitu, nejcasteji na ne narazis asi v sektoru Rhonkar`s Cloud a prilehle sektory

headvay
Posts: 18
Joined: Thu, 25. Aug 11, 20:41
x4

Post by headvay » Tue, 22. Oct 13, 13:35

Tak nakonec mi nejvíce pomohlo skočit unfocuset jump drive někam, proskenovat asteroidy a začít pomalu těžit Nvidium. v průběhu těžby se většinou přiřítili muchy. Tak jsem osedlal zakotvenou novu a hurá na ně :)

Ve výsledku jsem měl nachytané mouchy a ještě jako bonus Nvidium na prodej :) Jen je pravda , že pochytat ty omráčené mušky je docela práce a musí se to udělat rychle. Jinak jsou pryč ani člověk nemrkne.

A ještě jeden postřeh. Furt jsem se divil, že mi nepřibývají nachytané mouchy v nákladovém prostoru. Tak jsem si říkal, že asi nějaký bug. Ale když jsem se podíval na počet moch potřebný pro splnění úkolu, tak se zmenšil. Tudíž jsem si nemusel dělat starosti s převážením much k zadané lodi. (možná to bylo způsobeno tím, že jsem v inkriminovaném sektoru s tou lodí měl umístěn advancet satelite).

Na závěr jak vždy děkuji za pozornost a rady.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”