[X3 TC mod]XTC 2.0 wydany + patch 2.2 / Xperymentalna wersja XTC dla AP

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

marcx
Posts: 12
Joined: Fri, 30. May 08, 14:19
x3tc

Post by marcx » Sat, 28. Jun 14, 03:26

Yacek wrote: (...)
Natomiast co do przedstawionej listy skryptów (przy okazji dzięki za zacytowanie mojej listy plików txt skryptów, szkoda tylko że bez podania źródła i autora) to zgadzam się z Sorkvildem. O ile dla czystej gry AP ta lista ma może jakiś sens...........Nie chodzi tu o NPC Bail, bo to skrypt i może on działać niezależnie od rozwiązań tego typu oferowanych przez mody (XTC, XRM). Sam go używałem w obu tych modach, bo lubię NPC Bail.
Sorkvild wrote: Jedynym twym skryptem powinna byc mapa Scorpa.
Zgadzam się. Na początek nowej gry z nowym modem. Dopiero wtedy można ocenić jakość danego moda i poznać jego możliwości. Potem dopiero można dodawać inne skrypty, ale z umiarem, aby to w co gramy, nadal był mod, a nie na powrót podstawowa gra ze skryptami.
marcx wrote: [ A mówię to po wcześniejszym przejrzeniu / czyli przed postem w tym temacie / s.t.r.o.n , które sam podałeś oraz forum http://www.thexuniverse.com/forums/142- ... n-Conflict . ]
Kiepsko przejrzałeś, bo właśnie tam autorzy moda wyraźnie napisali że EMP jest nie kompatybilny z XTC.
A czy ja gdzieś napisałem , że używam XTC/AP ?
Wyraźnie napisałem
marcx wrote: "pytanie dodatkowe - skrypty dla TC/AP pewnie nie bardzo są kompatybilne z tym modem, jest gdzieś jakiś wykaz/spis ? "
i przekaz był jasny - pytałem o kompatybilność skryptów dla AP z połowy roku 2014 / czytaj dziś używanych / pod ewentualną instalację XTC dziś.
W głównej mierze dlatego , że X-Tended - Albion Prelude Experimental Version to najmłodsze dziecko . Sorry, że ktoś nie zrozumiał pytania. NPC Bailing Addon lubi każdy :) / no ...prawie każdy jak widać / czyli tak jak napisałem - 90% .

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Przy okazji MOJEJ listy skryptów - Drogi kolego Yacku o co ci chodzi z tym cytowaniem ? uzurpujesz sobie prawo i autorstwo do nazwy skryptów np. :
" Ekonomiczny Handlowiec (Economy and Supply Trader) Wirtschaftshaendler X3TC 3.4.04 " czy może " 8005-L048 "
" Yalamandis Shipyard ship.trader-v0.71 (Bullwinkle Edit) " - " 8367-L048 "
" ECC LV Enhanced Combat Commands.1.0 " - " 8802-L048 " [ to z mojego wykazu! ]

"0010-L048.xml - Bonus Pack 5.1.0.0 AP tłumaczenie" jest z Twojej listy plików txt skryptów
a
"Bonus Pack 5.1.0.0 AP PL - 0010-L048.xml lub
"BP 5.1 AlbionPrelude spolszczenie - 0010-L048 już nie ???

....... itd , itd , itd . Jak miałem sporządzić ten wykaz , po chińsku bo po polsku jest twój ? O co kaman kolego ? wpisz sobie w googlach Yalamandis Shipyard ship.trader-v0.71 (Bullwinkle Edit) .... i cóż ci tam wyrzuciło na 1miejscu? Nie podałem źródła i autora ?
Źródło i przy okazji autor skryptu , na życzenie :
http://code.google.com/p/x3tcscripts/do ... p&can=2&q=
Autor wykazu używanych skryptów - marcx. TO jest moja lista, moich plików z katalogu 't' z ID, zaznaczeniem że chodzi o L048 i w miarę pełną nazwę /nooo, może mogłem być bardziej dokładny/

Zadowolony ?
Doprawdy, szkoda słów.:evil:
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Sorkvild wrote: Jedynym twym skryptem powinna byc mapa Scorpa.
Yacek wrote: Zgadzam się. Na początek nowej gry z nowym modem
Też się zgadzam. O ile pamiętam moje pierwsze boje z tego typu modami [X3:R/XTM] tak było. Przy TC/XTC wyglądało to już trochę bardziej 'bogato' przy uwzględnieniu faktu iż była to wczesna , niedopracowana wersja moda. W tym temacie moje pytania dotyczyły wersji mada dla AP do osób które go używają w tej konfiguracji. Czytać każdy umie. Szukać chyba też, przynajmniej ja problemu z tym nie mam.

Spoiler
Show
[ A mówię to po wcześniejszym przejrzeniu / czyli przed postem w tym temacie / s.t.r.o.n , które sam podałeś oraz forum http://www.thexuniverse.com/forums/142- ... n-Conflict . ]
Yacek wrote:Kiepsko przejrzałeś, bo właśnie tam autorzy moda wyraźnie napisali że EMP jest nie kompatybilny z XTC.
:lol:

No wiem i co ??? raczej rzekłbym kiepsko przeczytałeś co napisałem.
Znów jakieś nieporozumienie. Trawestując, powiedziałem - 95% skryptów z mojej listy jest kompatybilna z modem TC/XTC . EMP2.7 mieści się w pozostałych 5%.

[tylko, proszę nie licz mi teraz tych procentów]

ps

proszę o wypowiedzi kolegów grających w X-Tended - Albion Prelude Experimental Version.
Od gdybania, domysłów jestem ja i tacy jak ja. [...czyli ci którzy z wymienioną wersją moda nie mieli jeszcze okazji się zapoznać . ]

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 4. Jul 14, 10:37

Niestety, ale na tym forum nikt nie gra w wersje AP moda XTC. Musialbys popytac na forum angielskim bo z tego co widzialem, pojawiaja sie tam podobne zapytania.
Natomiast moje zdanie co do gry ze skryptami wyrazilem w poprzednich postach.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”