[X Rebirth 2.0 - Secret Service Missions] Czy juz warto?

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
Urban
Posts: 674
Joined: Thu, 6. May 04, 19:58
x4

[X Rebirth 2.0 - Secret Service Missions] Czy juz warto?

Post by Urban » Thu, 5. Jun 14, 01:43

Witam zarówno nowych jak i starych stażem forumowiczów Cool

Przeglądając maila znalazłem info o wypuszczeniu rozszerzenia, które przynajmniej z opisu wiele naprawia i wraca do korzeni.


Teraz powstaje pytanie: Czy gra stała się wreszcie grywalna dla kogoś kto doskonale bawił się z X2 i X3, a X:Rebirth na samych już filmikach odstraszyło?

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Re: [X Rebirth 2.0 - Secret Service Missions] Czy juz warto?

Post by bufi » Thu, 5. Jun 14, 06:17

Jesli komus nie przypadl do gustu nowy wyglad X, juz na poziomie filmikow. To raczej nawet łatka 5.0 z Super Secret Service Mission nie pomoze.

ps. Ja sie bawie bardzo dobrze nowym X'em. Kwestia gustu.

P.

User avatar
Urban
Posts: 674
Joined: Thu, 6. May 04, 19:58
x4

Post by Urban » Thu, 5. Jun 14, 18:21

Może powinienem sprecyzować co rozumiem, przez z poziomu filmików :

- brak mapy układu - nie ma się bladego pojecią dokąd się leci.
- brak graviradaru

Czyli tak skracając pytanie: czy teraz w spatchowanego X:Rebirth gra się podobnie co w X3?

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Thu, 5. Jun 14, 18:36

Urban wrote:Może powinienem sprecyzować co rozumiem, przez z poziomu filmików :

- brak mapy układu - nie ma się bladego pojecią dokąd się leci.
Mapa byla od poczatku, co prawda 'nieczytelna', ale... Z ta mapa jest dziwnie. Trzeba sie przyzwyczaić do niej, albo nauczyc sie na pamiec wszystkich systemow.
btw. ja w grze rzadko korzystam z mapy, chyba ze chce widziec 'live' co sie dzieje w 'zonie'. Mam w przegladarce to: http://roguey.co.uk/xrebirth/universe/ i w razie potrzeby przelaczam sie i kminię co robic i gdzie leciec :)
- brak graviradaru
O, akurat Radar dostaliśmy w łatce 2.0 i to jest najlepiej zrobiony i najbardziej funkcjonalny gravidar jaki mielismy w iksach, albo nawet we wszystkich grach tego typu. Poważnie.
Poza tym doszly 3 nowe rodzaje kokpitow. Kazdy ma inny wyglad a radar jest widoczny pod innym kątem, albo ma wiekszy rozmiar.
Kokpity to taka namiastka "inne grywalne statki'. Oczywiscie daleko do tego, bo to caly czas ten sam Skunk, ale jednak robi roznicę...
Ale na "inne statki", podejrzewam tez przyjdzie kiedys pora.
Czyli tak skracając pytanie: czy teraz w spatchowanego X:Rebirth gra się podobnie co w X3?
Jeszcze nie.

P.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”