[X3 TC] Uzbrojenie

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Thu, 21. Aug 14, 13:20

doom7 wrote:działo akceleratowe, emiter działa impulsowego, miotacz materi, rakieta moskit z uzbrojenia tylko to moge kupic bo reszta - brak towaru. do DOK-ow i placowek wojskowych (w tych odkrytych 21 sektorach to jest ich tylko kilka) i do wszystkich wyslalem swoje statki zeby mieć wgląd, jednak od dłuższego czasu nic sie nie zmienia.
Jaki masz czas gry? Niektore sprzety pojawiaja sie w dokach w dosc duzych odstepach czasowych. U mnie zawsze byl problem ze znalezieniem oslon 25-ek, ale po jakis czasie gdzie udawalo mnie sie je zakupic.

Jesli nie jest to spowodowane jakimis przestojami w dostawach produkcji, to na twoim miejscu rozpoczalbym nowa gre tylko dla sprawdzenia czy problem braku sprzetu wciaz obecny. Mozesz tez wywalic kokpity, i zaczac nowa gre dla sprawdzenia.

Jesli dalej to samo, to rob jeszcze raz instalke i pisz czy cos sie zmienilo.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

SourVenom
Posts: 293
Joined: Sat, 4. May 13, 13:59
x3tc

Post by SourVenom » Thu, 21. Aug 14, 16:17

Też miałem problem z osłonami 25 MJ do moich transportowców (które nota bene były non-stop niszczone) skończyło się na tym że wybudowałem sobie fabrykę rzeczonych tarcz i teraz mam za dużo, a nikt w okolicy nie chce kupić :(

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Thu, 21. Aug 14, 20:46

doom7 wrote:Odwiedzonych sekrtorów mam 21 i byłem wszędzie tam gdzie mozna kupić broń ...
Jeszcze jedna uwaga: 21 sektorów to bardzo mało. Wszystkich jest około 200 .
Polecałbym mapę Scorpa i sprawdzenie na niej jak jest z uzbrojeniem w pozostałych sektorach. Pamiętaj tylko, aby zaktualizować sobie dane do mapy.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”