[X Rebirth] Wszystkie elementy fabuły, misje i wynikające różnice

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Ryba
Posts: 32
Joined: Mon, 26. Sep 11, 11:22
x4

[X Rebirth] Wszystkie elementy fabuły, misje i wynikające różnice

Post by Ryba » Mon, 4. Apr 16, 08:48

Witam,
Jestem weteranem świata X, jak zapewne wielu z Was. Jednak co odróżnia mnie od znacznej części graczy, ja uwielbiam, gdy gra utrzymuje mnie w ryzach, tzn. zawsze trzyma mnie gdzieś pomiędzy jakimiś zależnościami, zawiłościami fabuły. Nie przepadam za graniem 100% "free play", gdzie obok moich działań nie przewija się jakaś historia.

Bardzo przez to lubię poprzednie części, gdzie było wiele dodatkowych "plotów". Można było zakończyć plot główny, pograć trochę free play, potem uruchomić kolejny, mniejszy plot i krążyć wg własnej zachcianki pomiędzy free-playem a zabawą w dodatkowy plot. To jest dla mnie kwintesencją świata X.

Przechodząc do głównego pytania - X Rebirth oprócz głównej fabuły posiada jakieś poboczne ploty ? Czy Secret Service Missions wiąże się z ciekawie opowiedzianą historią ? Czy dodatek Teladi Outpost i Home of Light wprowadzają nowe, ciekawe historie i misje ? Coś, co można wpleść sobie pomiędzy free-play w celu poczucia, że świat X Rebirth ciągle żyje pod względem nowych wątków fabularnych ?

Ps. Pytanie bonusowe za 50 punktów - czy grając wątek fabularny mam dostęp od początku do wszystkich "przedmiotów" w grze, czy dostęp jest zwiększany w trakcie rozwoju fabuły ?

Pozdrawiam i dziękuję,

Ryba
Posts: 32
Joined: Mon, 26. Sep 11, 11:22
x4

Post by Ryba » Mon, 11. Apr 16, 12:59

... wiecie co ? Zainstalowałem X3 AP + XRM. W sumie temat można zamknąć. Na cholerę mi X Rebirth.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”