Gry pudełkowe

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
endline

Gry pudełkowe

Post by endline » Wed, 3. Apr 19, 09:40

Cześć!
Tak się zastanawiam czy w dobie Steamów, Uplayów, Originów, EpicGameStoreów XBOXGamePassów i innych G2A (oraz szybkiego internetu) jest jeszcze miejsce na gry w pudełkach?
Sam się przekonuję, że niestety chyba nie - mam w Rybniku takie stoisko z używanymi grami. Kiedyś to był nawet dobry sposób na zarabianie, ale ostatnio obroty zleciały na łeb, na szyję... I to pomimo faktu, że nówki na przestrzeni ostatnich 3-4 lat zdrożały o jakieś 100% :evil: Chwytałem się różnych sposobów, ale mój pudełkowy biznes jest chyba nie do uratowania, co? :gruebel:

Edit: pomyślałem o ostatniej desce ratunku: promocja w internecie. Miłośnicy wydań pudełkowych nie wymarli, tylko ciężko do nich dotrzeć. Także chyba założę sobie stronę, skorzystam z pomocy przy jej wypozycjonowaniu - Afterweb zapowiada się najlepiej, zerknijcie na https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/rybnik/ i oceńcie - a zaraz potem uruchomię jakiś moduł do składania zamówień przez internet. Rybnik to będzie raczej zbyt mały rynek zbytu :doh:
Last edited by endline on Fri, 12. Apr 19, 09:00, edited 1 time in total.

Kajdorf
x4

Re: Gry pudełkowe

Post by Kajdorf » Fri, 5. Apr 19, 09:15

Obecnie to raczej nie ma szans, młodzi to tylko komp i internet. Ja u siebie mam taki klub dzielnicowy, od czasu do czasu tam ze znajomymi wpadniemy gdy chcemy poznać jakis tytuł tytuł. Jest tragicznie, poza maniakami to nawet proste, mało skomplikowane gry są "zakurzone".
Gigabyte GA-Z68X-UD3-B3 - Intel Core i5 2500K 3.3 GHz - Gigabyte GeForce 970 - Corsair DDR3 2x4096MB 1600MHz - OCZ Vertex3 VTX3-25SAT3-60G

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”