EnglishGermanFrenchRussianPolishItalianSpanish
Log inRegister

Dodatek XTM 0.75 do X3 Reunion i spolszczenie.
Post new topic Reply to topic
View previous topic :: View next topic
Author Message
mimo2002

PostPosted: Thu, 24. Aug 17, 12:19    Post subject: Dodatek XTM 0.75 do X3 Reunion i spolszczenie. Reply with quote Print

Zniesmaczony nowszymi wersjami X chciałem odbyć nostalgiczną podróż i zagrać w najlepszą (nowoczesną, bo Privateer jest nadal w/g mnie wzorem) grę "kosmiczną", czyli wrócić do Reunion, przy którym spędziłem wiele wzruszających i podniosłych chwil. Niestety Mamut zdechł, a wraz z nim spolszczenia i dodatki. Do niedawna trzymałem wszystkie cenne pliki na dyskach ale wraz ze wzrostem popularności "chmury", powoli ale stopniowo i niepostrzeżenie zacząłem z niej korzystać.

Krótko: od paru miesięcy szukam XTM 0.75 i spolszczenia. Próbowałem grać w oryginalnej wersji językowej ale lata gry w X po polsku spowodowały, że w ang. wersji czuję się jak "dziecko we mgle".

Czy jest ktoś bardziej roztropny ode mnie, kto nie uwierzył w "chmurę" i ma na dysku spolszczenie i dodatek?

Back to top
View user's profile Send private message
Sauron11

Thank you for registering your game
PostPosted: Sun, 10. Sep 17, 19:42    Post subject: Reply with quote Print

Mam na starym dysku coś co wygląda na spolszczenie do XTM ale nie wiem czy to dobra wersja i faktycznie to samo co 0,75.

View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
mimo2002

PostPosted: Sun, 17. Sep 17, 15:50    Post subject: Reply with quote Print

Oh. Dzięki, chętnie spróbuję i dam znać w jakim stopniu jest pasujące do 0.75. Możesz przesłać mi mailem? mimo2002@poczta.fm

Zależy mi na choć częściowym tłumaczeniu (nawet i czysta sama gra), bo mimo, że znam angielski, to tyle lat grania w Xy po polsku spowodowały, że zamiast cieszyć się grą, wkurzam się. To tak, jak: masz warsztat, wszystko poukładane w/g Twojego wzoru, a wpadnie ktoś (żona/matka) i "zrobi porządek". No i k..wa nic nie zrobisz - a przecież ten sam warsztat i te same narzędzia.

Albo przykład bardziej "na czasie": pracuje z Photoshopem od wersji 3.0. Znam ten program super dokładnie. Pracuję głównie na skrótach, zawsze po angielsku, 14 lat, kiedyś min 8h dziennie. Usiądę do polskiej wersji językowej i ****, jakbym był świeżakiem po kursie, a jak jeszcze popatrzę sobie na tłumaczenia, to szlak mnie trafia, że nie wzięli grafika z doświadczeniem do tłumaczenia, tylko anglistę.

Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic Reply to topic

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Control Panel
Login Data