Zacatecnik- otazky a rady

Moderator: DJ Die

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Fri, 10. Aug 12, 01:07

Rostiro wrote:Ahoj začal jsem hrát Rebirth
Jsi si jistý že je to Rebirth?? Pokud vím tak Rebirth není ani vydaný a jeho vydání se pořád odkládá takže nejspíš si myslel X3 Reunion, ne??
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Fri, 10. Aug 12, 01:39

Jaj no byl jsem namlsaný Trailerem, na Rebirth, že jsem si pak spletl názvy :D, samozřejmě jsem myslel Reunion

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 10. Aug 12, 09:49

ale pokud nemas zakoupeno obchodni rozsireni, nebo jak se to jmenuje, tak nevidis ceny ve stanicich, dokud tam nepristanes.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Fri, 10. Aug 12, 12:50

No já tam ty otazníky v obrázcích mám přímo na stanici. ale možná to tak má být. Ale trochu mě překvapilo, že obrázek při nákupu v loděnici nemají ani lodě.
Ale jinak ta 3 je drsná pirátský sektor už je doopravdy pirátský a letět tam je o držku.
Last edited by Rostiro on Fri, 10. Aug 12, 21:32, edited 1 time in total.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 10. Aug 12, 18:08

no tak to si pockej az poletis ke Khaakum, nezapomen si koupit plynky aby si se mohl potom prebalit :lol:
ale poradnej srumec nastane, az kdyz se to hraje s modem XTended a prihodi se do toho par scriptu.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Fri, 10. Aug 12, 21:36

Hehe nestraš mám co dělat abych zůstal na živu, obchod je nějaký překopaný, takže zatím vůbec netuším s čím a jak obchodovat, ale na druhou stranu, se mně na začátku podařilo zajmout pár pirátských lodí dokonce jednu M3, takže nějaké finance do začátku mám, ale jsou mně na prd, protože mám malou reputaci nebo co.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 10. Aug 12, 22:10

no on je prechod z X2 na X3R docela matouci, pac tam neni skoro nic stejne.
ale kdyz si zvyknes tak uz potom prejit zpatky na X2 je uplny porod, protozezjistis, ze ti tam chyby spousta funkci :lol: .
jediny co bylo podle mne lepsi v X2 byl ten soft, ktery po instalaci na stanici sam snizoval nebo zvysoval nakup a prodej surovin a vyrobku podle okolni poptavky a nabidky.
v pozdejsich dilech uz se to musi nastavovat rucne.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Thu, 16. Aug 12, 17:43

Přesně, já se třeba málokdy vracel zpátky k předchozímu dílu X, když jsem začal hrát novej. Ani ne tak kvůli funkcím (i když teda chování lodí a vůbec všechno se naprosto liší), ale spíš jsem se vždycky zmlsal grafikou nového dílu a ta minulá grafika mi vždycky přišla taková zvláštní, jak to nemělo úplně nejlepší rozlišení :D a on je trošku matoucí pak i přechod z Reunion na TC, zase se tam všechno trošku liší, ale třeba lodě už vypadají stejně a přibližně stejně se i chovaj.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Sat, 18. Aug 12, 19:38

Hehe no, tak popravdě já začal jedničkou a po třech hodinkách jsem si řekl, že zkusím nainstalovat 2 a zkusím češtinu. Od té doby jsem jedničku nespustil a trochu se bojím, že už nikdy nespustím :D. Naštěstí s 3 jsem vydržel až do dohrání 2 :D

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sat, 18. Aug 12, 21:03

Rostiro wrote:Hehe no, tak popravdě já začal jedničkou a po třech hodinkách jsem si řekl, že zkusím nainstalovat 2 a zkusím češtinu. Od té doby jsem jedničku nespustil a trochu se bojím, že už nikdy nespustím :D. Naštěstí s 3 jsem vydržel až do dohrání 2 :D
no tak X Beyond the Frontier je z dnesniho pohledu uz opravdu graficka vykopavka. :lol:
a taky si myslim, ze ten kdo zacinal az od X2 by ji po 5 min vypnul, pac tam neni 90% funkci, ktere jsou od X2.
jen tak z hlavy treba: nedaly se tezit a vyrabet krystaly do slunecnich elektraren
penize z prodeje ve stanici se automaticky NEPRENASELY na ucet hrace-hezky jsi musel obletnout tovarny a stahnout z nich rucne cash.
neexistovaly druzice v sektorech, tak clovek nevedel co se deje u u vlastnich stani, priletel inkasovat zisk a zjistil, ze neni odkud :evil:
a bylo toho podstatne vic
zase na druhou stranu, kdo to dohral, tak po prechodu na X2 byl kral a jako v Jirikove videni

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Sat, 18. Aug 12, 22:27

Tak to je super, vydělal jsem 2M na Novu, tu nemůžu koupit, protože mám nízkou oblíbenost :roll:, tak jsem si řekl, že koupím důl a ten nemůžu koupit, protože mně nejde objednat Mamut. Podle toho co jsem ho proskenoval, tak mně někdo předběhl? :?. No jestli vyloží ten závod na maso u toho mého tak tu stanici okamžitě sejmu :D.
Ale jestli se někde objeví nová základna, tak klobouk dolů před tvůrci hry, že mysleli až tak komplexně.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 19. Aug 12, 02:59

najmi si jineho Mamuta, lita jich tam nekolik
jestly jsi v Argon Prime, tak je jeden primo tam a dalsi v sektoru na jihu /Domov svetla/.
a nakonec mam pocit ze i v sektoeu na vychode, ale tam je to zavisle na tom, ktery dil hrajes.

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Wed, 29. Aug 12, 18:44

Jupíí tak X3 dohrána, nevím proč všichni v recenzích co jsem slyšel nadávali na příběh, čekal jsem hrůzu a nakonec byl celkem dobrý. Jen mám dotaz, když mám Terran Conflict i Albion Prelude, můžu je nainstalovat dohromady nebo když chci hrát TC, tak musím mít AP odinstalovaný ? Díky

BTW, sakra celou dobu šetřím na Novu a nakonec jsem to cele odehrál s tím Bastardem nebo jak se to jmenuje se kterým jsem začal :D

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 29. Aug 12, 19:12

no ale to jsi to asi vzal hopem a pripravil jsi se o hooodne zabavy.
to prave hrani zacne az po dohrani pribehu, kdy mutes hrat uplne volne

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Wed, 29. Aug 12, 19:52

Ja vím, volnou hru chcu hrát až v TC. Jen jsem chtěl projet příběh abych věděl co a jak a teď šup na TC, a tam budovat imperium :D. Jen nevím jestli můžu nainstalovat (když chci hrát i příběhovou část TC) i AP ( a jak se snese s českým TC)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 29. Aug 12, 23:37

mne se nejvic libyl a hral X3 R

Rostiro
Posts: 102
Joined: Wed, 1. Aug 12, 02:19
x3tc

Post by Rostiro » Thu, 30. Aug 12, 16:06

Aha nevím mám odehraný jen kousek TC a celkem mně to chytlo hlavně to, že vím, kde na mně čeká nějaká mise, teď se jen musím naučit co znamenají jednotlivé ikony.
Akorát moc nechápu ty letky, dostal jsem letku která se mnou lítá to, že jsou téměř nepoužitelní to je věc jiná, ale zajímalo by mně jestli se časem zlepší třeba jejich hodnost nebo tak něco. A dále by mně zajímalo jestli jde nějak lépe vyřešit jejich opravu. A správu ten defaultní skript co tam je mně přijde takový hodně nemotorný.

TinniT
Posts: 118
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT » Fri, 12. Oct 12, 18:20

Můžete mi někdo prosím říct jak nejlíp zajmout pirátský lodě? Trup jim sjedu jak nejmíň to de a oni se ne a ne katapultovat... Nějakej speciální trik?

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Fri, 12. Oct 12, 19:07

Prostě se musíš snažit. Nezajmeš hned první loď na to si zvykej...

Šance je vytvářena náhodně, tzn. neni žádnej zaručenej způsob jak toho dosáhnout několikrát za sebou bez používání skriptů, modů, nebo cheatů...

TinniT
Posts: 118
Joined: Mon, 8. Oct 12, 17:18

Post by TinniT » Fri, 12. Oct 12, 19:45

Pár jsem už jich právě zničil, a zajal jen jednu:) Sokola, a následně bylo dilema jestli dál lítat v Bourači, nebo se Sokolem. Nakonec jsem si nechal Bourače, protože je rychlejší, ale nevím, jestli to byla dobrá volba:D

Edit: Ještě jedna otázečka... Co potřebuju na vesmírnýho obchodníka? mám pilota úrovně 8, obchodní systém 1-3, rozšíření obchodního systému, skokovej pohon (tady by se taky prosím hodilo vědět jak nastavit aby ho používal a sám si dokupoval energetický články), vyhledávače nákupu a prodeje, a bojový systémy 1 a 2

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”