OT: Chodíte na cizojazyčná fóra zde ?

Moderator: DJ Die

Chodíte na cizojazyčná fóra zde ?

Ano, english speaking
13
87%
Ano, deutsche sprachen
0
No votes
Ano, jiný jazyk
0
No votes
Ne, pouze èeské
2
13%
Jiná odpovìï (vysvìtlím v odpovìdi)
0
No votes
 
Total votes: 15

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

OT: Chodíte na cizojazyčná fóra zde ?

Post by vlasticz » Sat, 9. Oct 10, 16:34

Zdravíčko dámy (?) a pánové,

zajímalo by mě, kolik lidí chodí i na jiná fóra než je to boužel celkem ušmudlané české (nechápejte mě špatně-je to pochopitelné)

A když už budete v tom, tak můžete napsat jak často sem chodíte a co zde 'pohledáváte', jestli hledáte info/dáváte atd.

Jinak já osobně jsem odrostl na anglickým, německy umím už tak akorát kde je stánek se zmrzlinou nebo kolik je hodin :D

SoBo
Posts: 34
Joined: Sat, 30. Jan 10, 16:02
x3tc

Post by SoBo » Sat, 9. Oct 10, 18:30

Ja chodim hlavne jen do anglicke sekce, v ceske to moc nezije, bohuzel :(:(

sem tu temer kazdy den:) kouknout se co je noveho, nejaky napady na komplexy atd:)

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 9. Oct 10, 18:51

na eng. fóru docela hodně, ono se občas vyplatí to prohlížet

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

Post by vlasticz » Sun, 10. Oct 10, 03:37

SoBo wrote:Ja chodim hlavne jen do anglicke sekce, v ceske to moc nezije, bohuzel :(:(

sem tu temer kazdy den:) kouknout se co je noveho, nejaky napady na komplexy atd:)
docela nápodobně ... teprve před dvěma týdny (nebo tak nějak) jsem zjistil, že vůbec nějaký český fórum existuje, je fakt škoda, že to tu není vedený aspoň trochu jak to anglický.

Přemýšlel jsem, že bych přeložil aspoň novinky, nebo třeba info k X3TC v 3.0, ale to bych musel vědět, že by to někdo ocenil, nebo aspoň četl, nevím.

Kdybyste měli o překlady z různých podkladů z anglickýho fóra zájem (announcements, možná stickies atd.) tak mi dejte vědět sem, nebo PM a nebo případně vlasticz@seznam.cz
(no spam pls)

Let the power acompany yourself :twisted:

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 10. Oct 10, 08:15

ta urcite by zajem byl.co se nenapise tady tak nevim

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 10. Oct 10, 12:11

no skoda ze jsi nezazil dobu kdy to tu nejvic zilo to ceske forum zase tak usmudlane nebylo 8)
ja jsem hodne chodil na anglicke forum ale do offtopic protoze vetsinou co se tyce hry tak moc nehledam maximalne nejake scripty taky v anglicke sekci protoze hru stejne hraju anglicky :wink:
ale ted uz moc nechodim ani sem
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sun, 10. Oct 10, 15:25

no ja taky tak kouknout se co je noveho nekdy i na anglicke apod.
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

Post by vlasticz » Sun, 10. Oct 10, 23:23

jsem rád, že odpovídáte, každopádně to zatím vypadá, že bych to překládal jenom pro MiruCZ :D , ale počkám ještě pár dní na další odpovědi a když se najde víc lidí, co se k těm informacím nedostanou kvůli jazyku, tak bych přeložil aspoň zatím ty nejdůležitější/nejnovější oznámení apod.
no skoda ze jsi nezazil dobu kdy to tu nejvic zilo to ceske forum zase tak usmudlane nebylo
škoda, ale jak se říká ... nic není předem ztraceno a taky jaký si to uděláme, takový to budeme mít

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 12. Oct 10, 13:23

vlasticz wrote:
no skoda ze jsi nezazil dobu kdy to tu nejvic zilo to ceske forum zase tak usmudlane nebylo
škoda, ale jak se říká ... nic není předem ztraceno a taky jaký si to uděláme, takový to budeme mít
no ono spis se da rict jake to tu udelali admini :lol:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Thu, 14. Oct 10, 21:42

Ja osobne prispivam jen na ceske forum, angl. pouze v pripade stahnuti nejake te modifikace.

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

Post by vlasticz » Thu, 28. Oct 10, 13:46

DJ Die wrote:no ono spis se da rict jake to tu udelali admini :lol:
admin je tu už jen plynak a ten se tu čas od času objeví, ale ten zbytek se vypařil, asi došel kyslík ve skafandru :roll:

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Thu, 28. Oct 10, 15:40

ono driv byli DJ Die a Abras myslim

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 28. Oct 10, 16:26

on plynak neni admin jen moderator :wink: admini jsou vetsinou zamestnanci egosoftu...
puvodni moderatori byli 2 nez jednoho vyhodili a jeden kvuli tomu sam odesel :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

Post by vlasticz » Thu, 28. Oct 10, 18:56

DJ Die wrote:on plynak neni admin jen moderator :wink: admini jsou vetsinou zamestnanci egosoftu...
puvodni moderatori byli 2 nez jednoho vyhodili a jeden kvuli tomu sam odesel :wink:
sry, myslel sem moderatory, každopádně mě to trochu trápí,skoro jakoby to český fórum bylo mrtvý,ale přitom .. ono jenom spí ... teda snad ... :)

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Thu, 28. Oct 10, 22:41

DJ Die wrote:on plynak neni admin jen moderator :wink: admini jsou vetsinou zamestnanci egosoftu...
puvodni moderatori byli 2 nez jednoho vyhodili a jeden kvuli tomu sam odesel :wink:
jak jako vyhodili?

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 28. Oct 10, 23:09

no rekneme ze nejsem zrovna oblibeny u nekterych lidi protoze jsem moc uprimny a kdyz chce nekdo psa biti hul si vzdycky najde :lol:
jinak je spis polomrtve byly doby kdy tu bylo nekolik desitek prispevku za den....
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Fri, 29. Oct 10, 20:40

taky bych řek že je tu dost málo příspěvků, aktivních lidí, aktivních moderátorů atd.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Fri, 29. Oct 10, 22:29

willypokorny wrote:taky bych řek že je tu dost málo příspěvků, aktivních lidí, aktivních moderátorů atd.
jo lidi je malo ale taky uz moc nejsou temata co se neprobiraly coz je taky problem lidi co tohle vymysleli uz tu vetsinou nejsou je to skoda....
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
vlasticz
Posts: 290
Joined: Sat, 22. Nov 03, 23:35
x4

Post by vlasticz » Fri, 29. Oct 10, 23:14

DJ Die wrote:
willypokorny wrote:taky bych řek že je tu dost málo příspěvků, aktivních lidí, aktivních moderátorů atd.
jo lidi je malo ale taky uz moc nejsou temata co se neprobiraly coz je taky problem lidi co tohle vymysleli uz tu vetsinou nejsou je to skoda....
škoda je, že je tu jen jeden moderator, je tu jen jeden sám, ale abych pravdu řekl, tak mě by se to moc dělat nechtělo ... .

EDIT: Témata, co se neprobíraly, to jako tady na českým? .. ?? :?

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 30. Oct 10, 00:41

vidis ja to delal celkem rad :wink: skoda to je ale podekuj za to adminum :lol:
jo tady na ceskem neni uz moc veci co jsme tu nemeli i kdyz je to casto zahrabane kdo vi kde...
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”