Dalsi cesky/slovensky hraci?

Moderator: DJ Die

Post Reply
User avatar
Buton.
Posts: 62
Joined: Sat, 7. Jul 07, 18:23
x3

Post by Buton. » Wed, 25. Jul 07, 17:22

Tak chlapi at vás to taky tak chytne jako mně:-)
[ external image ]
------------------
Jestli je vesmír odpověď, co je potom otázka?
(Leon Lederman )

Spaceadmiral
Posts: 1
Joined: Tue, 18. Jul 06, 22:12

cafes ludkovia

Post by Spaceadmiral » Mon, 26. Nov 07, 21:37

tak mne tato hra ma prist bohvie kedy lebo sector ju akurat nema ked som ju uz objednal ale sa nanu tesim jak male decko :lol:

len aby ste vedeli ze sa nasiel dalsi sibnuti slovak na X3 :D

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 27. Nov 07, 08:15

tak te tu vitam ted je to tu trochu mrtve ale snad se to i pres snahu adminu zlepsi privitani od moda se asi jen tak nedockas protoze tu zbyl jeden a ten se tu moc nezjevujes :lol:

ale jestli te to chytne tak jak nas tak se na rok rozluc se spolecenskym zivotem :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Mon, 24. Mar 08, 22:51

Zdravíčko, zrovna jsem se (skoro) po letech vrátil do X3. :D

Jako starej mazák jsem začal hrát na X-TREME, ale ouha - já skoro všechno zapomněl! Teď lítám v těžce poškozený M4 po vesmíru s 5000 kredity v kapse a snažím se vzpomenout jak vydělávat prašule.

Ale už mě to zase chytlo. A když vidím ty fičury z patchů, které jsem promeškal, je mi jasný že příští měsíc moc slunce neuvidím. :)
I am invisible.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 24. Mar 08, 23:07

vitej zpet taky jsem si dival ze se uz i obcas zjevujes v EVE 8)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Tue, 25. Mar 08, 13:32

DJ Die wrote:vitej zpet taky jsem si dival ze se uz i obcas zjevujes v EVE 8)
Dík. No Eve hraju pořád docela pravidelně, ale spíš jen udržuju byznys a čekám na nový fičury (hlavně Ambulation - ty interiéry stanic a chození v nich, možná i v lodích)....
I am invisible.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 25. Mar 08, 16:18

robacz][ wrote:
DJ Die wrote:vitej zpet taky jsem si dival ze se uz i obcas zjevujes v EVE 8)
Dík. No Eve hraju pořád docela pravidelně, ale spíš jen udržuju byznys a čekám na nový fičury (hlavně Ambulation - ty interiéry stanic a chození v nich, možná i v lodích)....
nj ja mel dlouho pauzu tak nevim jak jsi na to byl kdyz jsem chybel ale ted zase moc nehraju banda blbu z Tri me znicili Abaddona tak jen menim skilly a snazim se nejak vyresit jine veci co me serou...
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

vinecko
Posts: 2
Joined: Tue, 25. Mar 08, 16:40
x3

Post by vinecko » Tue, 25. Mar 08, 16:48

Ahojte,som tu novy a prave som si kupil X3.V papierovom manualy je setrite nase lesy a vraj ma byt na dvd v pdfku manual.Ale idem si oci vyocit a nemozem to najst. Poradite mi niekto?Dakujem Mam verziu 1.4.02.

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Wed, 26. Mar 08, 22:10

vinecko wrote:Ahojte,som tu novy a prave som si kupil X3.V papierovom manualy je setrite nase lesy a vraj ma byt na dvd v pdfku manual.Ale idem si oci vyocit a nemozem to najst. Poradite mi niekto?Dakujem Mam verziu 1.4.02.
Nazdar vinecko, já nemám CD verzi, ale tu koupenou přes Steam a tam je asi 90 stránkový manuál v angličtině v PDF. Jestli ho chceš můžu ti ho poslat na email (pošli mi adresu přes PM). Jelikož máš hru koupenou tak by to neměl být problém.

Jinak jestli ta verze je verze hry, tak mazej do Downloads na hlavní stránce Egosoftu a v rubrice Patches si stáhni aktualizaci na verzi 2.5.
I am invisible.

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Wed, 26. Mar 08, 22:12

DJ Die wrote:
robacz][ wrote:
DJ Die wrote:vitej zpet taky jsem si dival ze se uz i obcas zjevujes v EVE 8)
Dík. No Eve hraju pořád docela pravidelně, ale spíš jen udržuju byznys a čekám na nový fičury (hlavně Ambulation - ty interiéry stanic a chození v nich, možná i v lodích)....
nj ja mel dlouho pauzu tak nevim jak jsi na to byl kdyz jsem chybel ale ted zase moc nehraju banda blbu z Tri me znicili Abaddona tak jen menim skilly a snazim se nejak vyresit jine veci co me serou...
V jaký jseš alianci? Tri teď myslím bojuje proti Smash/roadkill bloku, ale kdo ví s kým jsou vším červení. Já sedím většinu času v empu a obchoduju, občas vyrazím na nějakou misi, ale taky už ne moc intenzivně. Jak jsem psal, spíš to udržuju a čekám co CCP vymyslí.
I am invisible.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 26. Mar 08, 23:03

ja jsem v Hydre ale to je tim ze nam proste gang vleti na uzemi a zabiji ty co jdou po krysach v beltech proste typicke "hrdinske" chovani clenu tri ja do empu ten nemuzu nemam na to sec status takze ho vylepsuju u nas v 0.0
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

vinecko
Posts: 2
Joined: Tue, 25. Mar 08, 16:40
x3

Post by vinecko » Thu, 27. Mar 08, 16:35

Dakujem Ti za radu,robacz][Stiahol som si aj update aj bonuspack. A nasiel som aj ten manual. Bol v adresary hry a nie na dvd.Moja chyba.Ale dakujem za rady.

User avatar
Ymirr
Posts: 1
Joined: Sun, 30. Mar 08, 10:17
x3

Post by Ymirr » Tue, 1. Apr 08, 22:53

...mal by si ho tam mat aj v tejto verzii. Inak niekde na webe na neho urcite natrafis tiez.
"I am not a number, I am a free man."

ucat008
Posts: 10
Joined: Wed, 2. Feb 05, 20:29
x3

Návrat

Post by ucat008 » Mon, 19. May 08, 16:24

Tak se tu taky hlásim. Sice mám všechny X-ka ale hlásím se až teď.
A už teď se těším na X3-Terran conflict, nebo jak se to má jmenovat.
Ale mám takovej dotaz..Povedlo se někomu vymlátit Khakskou domovinu?
AMD64 3000+, 1GB RAM Dual, Ati HD2600XT, SB Audigy 2

King Ricardo 666
Posts: 8
Joined: Wed, 21. May 08, 11:12
x3

Re: Dalsi cesky/slovensky hraci?

Post by King Ricardo 666 » Wed, 21. May 08, 12:05

:?: To som tu jediný čo hraje X3-New Horizont :?:

King Ricardo 666
Posts: 8
Joined: Wed, 21. May 08, 11:12
x3

Re: Návrat

Post by King Ricardo 666 » Wed, 21. May 08, 12:12

ucat008 wrote:Tak se tu taky hlásim. Sice mám všechny X-ka ale hlásím se až teď.
A už teď se těším na X3-Terran conflict, nebo jak se to má jmenovat.
Ale mám takovej dotaz..Povedlo se někomu vymlátit Khakskou domovinu?
:) Len pre zaujimavosť v X3-Reunion po Bala Giho mysii, som si urobil takú menšiu flotilku a zabral dva Xenónske sektoríky, nuž neže by sami nechcelo vrhať do Khackych sektorov, mám na ne lenže oni nezavadzajú mojim prepravcom ... :)

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Thu, 22. May 08, 14:15

To ucat 008:Khacke sektory nevybiješ budou furt skákat v dalších vlnách.
To King Ricardo 666:Zaregistruj se ať máš fajfku,máme rádi ve vesmíru pořádek Ať tě někdo nesjede. A teď ke hře našel si Prastaré Království?.

JanAntonin
Posts: 3
Joined: Wed, 30. Jul 08, 21:20

Post by JanAntonin » Wed, 30. Jul 08, 21:40

Hlasim se!

Alexander Janko
Posts: 9
Joined: Mon, 9. Jul 07, 23:21

Post by Alexander Janko » Sat, 18. Oct 08, 15:25

Tak ahojte len aby ste vedeli je tu dalsi fanusik X univerzie.
Som cital ze vacsina vas ma niektory s X serie no ja mam hned dva a tretia je objednana a to mam x2 , x3 Reunion a uz som si objednal x3 Terran Conflict ale este cakam na dorucenie. Tato seria hier si podla mna zasluzi neaku tu cenu lebo podla mna je to fascinujuca hra.
Asi sem budem castejsie chodit ako doteraz. Tak zatial prajem prijemnu zabavu.

digibooster
Posts: 2
Joined: Mon, 1. Dec 08, 19:54
x3

Post by digibooster » Mon, 1. Dec 08, 21:29

Dostal jsem X3 od známého k narozeninám (únor) sice v ruské verzi, ale počeštění nebyl problém. Po měsíci hraní jsem hned začal shánět X2 a sehnal za pár korun na netu. Střídavě hraju X2/X3.
Na X3 mam Krytal komplex, Křemíkový důl, XL sluneční elektrárnu a Cahoona komplex.

3x Mamuta
1x Titan
3x Mamba
3x Makko
15x Posel
1x Xenonské L

Jachtu velekněze Maxima Paranida

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”