Kompatybilność

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
ciril
Posts: 5
Joined: Sun, 25. Jan 04, 11:34
x3tc

Kompatybilność

Post by ciril » Sun, 25. Jan 04, 11:41

Witam wszystkich,
Mam małe pytanko o kompatybilność wersji angielskiej z polską. Mianowicie czy wie ktoś może czy: czy savegamy z wersji en będą działały z wersją pl?

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Re: Kompatybilność

Post by Sauron11 » Mon, 26. Jan 04, 20:59

ciril wrote:Witam wszystkich,
Mam małe pytanko o kompatybilność wersji angielskiej z polską. Mianowicie czy wie ktoś może czy: czy savegamy z wersji en będą działały z wersją pl?
Nie wiem czy dobrze rozumiem..
Chodzi Ci o to może, że masz już teraz grę i w nią grasz, a jak wyjdzie wersja polska będziesz chciał przenieść do niej swoje obecne savegame'y i grać dalej?
Aha no i czy rozważamy tu przenoszenie savegame'ów z lagalnej wersji en do legalnej wersji pl czy obu nielegalnych albo dwóch innych? Odpowiedź mogę dać wyłacznie na tą pierwszą opcję.

ciril
Posts: 5
Joined: Sun, 25. Jan 04, 11:34
x3tc

Post by ciril » Mon, 26. Jan 04, 22:32

Z szacunku dla twórców tej wspaniałej gry nie będę ściemniał i napiszę wprost. Polskiej wersji jeszcze nie ma a wersja angielska kosztuje tyle ile kosztuje, chodzi więc o przeniesienie savegamow z wersji angielskiej (legalnej czy nie, nie ma to przecież znaczenia dla przecietnego savegame'a ;)) do legalnej wersji polskiej.

User avatar
klarix
Moderator (Polski)
Moderator (Polski)
Posts: 672
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by klarix » Tue, 27. Jan 04, 08:09

ciril wrote:[...](legalnej czy nie, nie ma to przecież znaczenia dla przecietnego savegame'a ;)[...]
A ma, tylko tego nie widzisz od razu.

ciril
Posts: 5
Joined: Sun, 25. Jan 04, 11:34
x3tc

Post by ciril » Tue, 27. Jan 04, 11:08

OK, EOT z mojej strony, sprawdzę 1 marca jak kupię polską wersję. Chyba że raczyłbyś mi to na privie wyjaśnić.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”