X3 AP + Scorp

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Lambert007pl
Posts: 2
Joined: Thu, 21. Oct 10, 16:07
x3tc

X3 AP + Scorp

Post by Lambert007pl » Wed, 25. Jan 12, 00:37

Witajcie :)

Dawno dawno temu grywalem w X2, pozniej w X3 a nawet w X3 TC...

Powracam ponownie patrze a tu X3 AP, wiec mam juz ow nabytek :)

I teraz moja prosba przypomni ktos krok po kroku jak to jest z instalacja Scorpa w X3 AP, bo w X3 TC kiedys dawno temu sie mialo cos takiego...

Prosze o wyrozumialosc dla kolegi co wraca do gry ponownie i poprowadzenie za raczke :) Gdyz tego sie nie zapomina (tj. jak grac w ta serie) to jak z jada na rowerze, ale mala pomoc na start by sie przydala...

Dziekuje za pomoc jeszcze raz , pozdrawiam fanow Uniwersum X :)

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Wed, 25. Jan 12, 04:38

1. Instalujesz mapę (lokalizacja nie ma znaczenia).
2. Kopiujesz wszystkie pliki z katalogu script z instalacji mapy Scorpa do katalogu /addon/script
3. Kopiujesz wszystkie pliki z katalogu Bonus script z instalacji mapy Scorpa do katalogu /addon/script
4. Ściągasz z Mamuta spolszczenie do mapy Scorpa o wypakowujesz plik 3577-L048.xml do katalogu /addon/t (oczywiście jeśli grasz w wersje PL AP)
5. Odpalasz grę, przypisujesz klawisze skrótu do dwóch opcji w zakładce Interfejs.
6. Eksportujesz dane dla mapy przy pomocy przypisanego klawisza skrótu.
7. Otwierasz mapę i zmieniasz lokalizację pliku log00001.txt. Dostęp do konfiguracji poprzez F2, dla AP lokalizacja pliku to Moje Dokumenty/Egosoft/X3AP

O mapie możesz przeczytać w FAQ#1

Jeśli coś nie jasne, pytaj.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Lambert007pl
Posts: 2
Joined: Thu, 21. Oct 10, 16:07
x3tc

Post by Lambert007pl » Wed, 25. Jan 12, 17:01

Witaj

Dzięki za okazaną wyrozumialosc i nie odsylanie po forach... MAPA dziala :) Az mi sie przyponialy czasy grania kiedys kiedys :P

A jeszcze pokusze sie chyba o "dodatkowe" spolszczenie do AP ktore jest na mamucie: [X3AP] tłumaczenie v.1.2 dla AP 1.1

Mam rozumiec ze to spolszczenie fabularne do AP??

Return to “Polskie / Polish X-Forum”