[XRM] Duża orbitalna platforma bojowa

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
taiidan
Posts: 3
Joined: Fri, 17. Jan 14, 18:39

[XRM] Duża orbitalna platforma bojowa

Post by taiidan » Fri, 17. Jan 14, 18:44

Mam pytanko może śmieszne jak w temacie kupuję ustawiam i ni jak nie mogę dojść jak ją uzbroić dokuję wysypuję broń do magazynu a w opcjach mam tylko jaką cenę ustawić.
To samo z osłonami nie wiem jak przygotować platformę do walki. :cry:
Last edited by taiidan on Fri, 17. Jan 14, 20:19, edited 1 time in total.

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Fri, 17. Jan 14, 19:29

A w jaką grę grasz? Regulamin forum określa jak w tytule postu określać rodzaj gry w jaką gramy, aby ułatwić zadanie odpowiadającym.

Jeśli gra się z jakimś modem lub skryptem, również warto o tym wspomnieć w poście.

W czystej grze nie można kupić Platform Bojowych, więc zapewne grasz z modem XRM. Sposób użycia OPB w tym modzie opisany jest w tym pości: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 15#3636815

Jeśli grasz w inną grę, to już twoja wina, że odpowiedź na twoje pytanie nic ci nie pomoże.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

taiidan
Posts: 3
Joined: Fri, 17. Jan 14, 18:39

Post by taiidan » Fri, 17. Jan 14, 20:10

Masz rację sorki gram w XRM wielkie dzięki bo mam flotę ponad 150 pancerników Nagoja chciałem wybić rasę Argonów ale to nie ma sensu bo się odradzają, więc zamienię pancerniki na duże platformy i postawię na każdej bramie w Argońskich sektorach to może ograniczy ich działalność. :)

taiidan
Posts: 3
Joined: Fri, 17. Jan 14, 18:39

Post by taiidan » Mon, 20. Jan 14, 21:12

I jeszcze żeby nie zaśmiecać to pytanko mam na temat Khaaków jak się do nich dostać bo rangi mam najwyższe u wszystkich ras oprócz Gonerów i Argonów dostęp do operacji ATF i nic nawet na mapie nie mam tych trzech sektorów. :cry:

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”