X3 AP Satelita i Lokalizator cen sprzedaży - pytanie

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
gadzian
Posts: 1
Joined: Wed, 5. Aug 15, 21:08

X3 AP Satelita i Lokalizator cen sprzedaży - pytanie

Post by gadzian » Wed, 5. Aug 15, 21:16

Witam, niedawno zacząłem swoją przygodę we wszechświecie X. Do tej pory odpowiedzi na wszystkie pytania znajdowałem w internetach. Jednak mam jeden problem z którym nie mogę sobie poradzić. Kiedy steruję zdalnie moim Merkury ze swojego Odkrywcy to za pomocą satelit bez problemu moge znaleźć gdzie najtaniej moge kupić np. Rudę. Ale kiedy mam już tą rude na swoim Merkury, to nim za pomocą jego Lokalizatora cen sprzedazy mogę sprawdzić ceny sprzedaży w danym sektorze. Czy jest możliwość sprawdzić zdalnie za pomocą satelit ceny sprzedaży w innych sektorach, nie mając rudy na pokładzie mojego Odkrywcy?
Trochę to pokręcone ale mam nadzieję że ktoś sie połapie i chociaż spróbuje mi pomóc.

Kajdorf
Posts: 288
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

Post by Kajdorf » Sat, 15. Aug 15, 17:00

Wiem o co ci chodzi. Nie, jedynie w danym sektorze gdzie jest satelita masz podgląd do ceny.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”