X rebirth i X3 Farnham`s Legacy spolszczenia i steam

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Andrzej@1
Posts: 4
Joined: Sat, 23. Feb 13, 00:06
x4

X rebirth i X3 Farnham`s Legacy spolszczenia i steam

Post by Andrzej@1 » Sat, 8. Oct 22, 20:39

Siemka ostatnio postanowiłem, wróci w kosmos z grami serii X.Dlatego chciałem zapytać o spolszczenia do tych części czy do dziedzictwa jest już jakieś i czy do Odrodzenia (rebirth) jest coś nowszego niż X Rebirth PL. - 0.14 - Spolszczenie.
a i czy spolszczenie spowoduje w Steamie zablokowanie osiągnięć bo wiem że albionie mody/skrypyt powodują wpis modyfay czy jakoś tak przez co osiągnięcia nie wpadają . A i czy spolszczenie spowoduje w Steamie zablokowanie osiągnięć, bo wiem, że albionie mody/skrypt powodują wpis modyfay, czy jakoś tak, przez co osiągnięcia nie wpadają, a ma w X rebirth kilka właśnie, ale nie pamiętam czy odblokowały się już po tym jak miałem polonizacje, czy nie (teraz gra jest na świeżo zainstalowana) a spolszczenie dałem do folderu kopii gry z pobraną łatkom nosteam ( off top zawsze ma kopie Steam i nie Steam w przypadku tych części co ma wersie ze stema) Z góry dzięki za info

AdrianWir
Posts: 77
Joined: Thu, 22. Mar 18, 20:24
x4

Re: X rebirth i X3 Farnham`s Legacy spolszczenia i steam

Post by AdrianWir » Tue, 25. Oct 22, 19:37

Jeśli gra nie ma oficjalnej wersji polskiej, to dodanie fanowskiego spolszczenia spowoduje modyfikacje gry, a co za tym idzie zablokuje osiągnięcia na Steam.

X:R od dawna nikt nie polonizuje, prace stanęły na tym co jest w sieci.
X3:FL ktoś tam polonizuje, ale nie wiem na jakim etapie jest i czy w ogóle coś udostępniał.
Laptop ASUS | Ryzen 5 3550H | 16GB RAM | Nvidia GTX1650 - X4 works fine... until you have a huge fleet and lots of stations :)

XUDB forum

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”